Kendi İçeriğimiz – Sponsorluk

 

AI-Turkey’nin 10’dan fazla dildeki yayınları sayesinde, 100’den fazla ülkedeki milyonlara ulaşan kanallarına sponsor olarak markanızı global ölçekte duyurun!

AI-Turkey içerikleri; 100% güvenilir olması sebebiyle markanıza değer katar, YouTube kalite standartlarının üstünde olması ile markanızı öne çıkarır ve sadık izleyici kitlesinin sürdürülebilir seçeneği olması sayesinde markanızı uzun vadede unutulmaz kılar.

Kendi İçeriğimiz – Ürün Yerleştirme

 

İçeriğimizdeki maceraya derinlemesine ortak olun! AI-Turkey içeriklerinin üretim süreci başlamadan, “ürün yerleştirme” alanları profesyonel bir bakış açısı ile belirlenir.

Kitlemizin ilgi odağını yükselttiği noktalara en uygun şekilde ürününüzü yerleştirebilir ve tüm reklam modellerinin önüne geçebilirsiniz. Ayrıca ürün yerleştirme projesi kapsamında içeriklerimizi yeniden üretebilir ve size özel bir kurgu oluşturarak etkileşimi en üst seviyeye çıkartabiliriz!

Kendi İçeriğimiz – Viral Kampanyalar

 

İçeriğimiz, kitlemizin saygı ve sevgisini kazandıkça öne çıkıyor ve etki alanını her geçen gün genişletiyor. Markanızı dilden dile, ağızdan ağıza taşımak isterseniz, kahramanlarımız sizin için bunu layıkıyla yapacaklardır.

Markanızın değerini senaryolarımıza taşımak bizim için en keyifli süreçlerden birisidir. İçeriğimizin kırılma noktalarında markanızın avantajlarından yararlanmak isteyen kahramanlarımız, izleyicilere makul ölçülerde dizayn edilmiş bir bildirim ile sizleri tanıtmaktan mutluluk duyacaktır!

Prodüksiyon – Dublaj ve Çeviri

 

Onlarca yıldır farklı ülkelerde medya platformlarını kurduk ve yönettik. TV, sinema, kitap, dergi ve benzeri bir çok geleneksel medya aracını çok uluslu organizasyonlar ile yönettik.

Asya dilleri öncelikli olmak üzere, 20 dilde dublaj ve çeviri hizmetini video marketine özelleştirilmiş bir biçimde sunuyoruz. Özellikle YouTube yayıncılığını ön planda tutan organizasyonlar için geliştirilmiş uygun fiyatlı paketler ile içeriğinizi dünyaya taşıyalım.

Prodüksiyon – Animasyon Üretimi

 

Adımızdan da anlaşılacağı gibi animasyon bizim için bir tutkudur ve sınırları çizilemeyen bu hayal dünyasında müşterimizin bakış açısını en doğru biçimde ekrana yansıtmak bizim için keyiftir.

Ofis içinde ve dışında bir çok sanatçımız ile makul ve etkili(cost-effective) projeler ortaya çıkarmak öncelikli hedefimizdir. Çizim için doğmuş çizerlerimiz, tecrübeli animatörlerimiz ve heyecanı hiç bitmeyen yönetmenlerimiz ile sizin de düşlerinizi piksellere dökelim!

Prodüksiyon – Kanal Yönetimi

 

Yazıyoruz, çekiyoruz, çiziyoruz, hareketlendiriyoruz, yüklüyoruz, izliyoruz ve en önemlisi yönetiyoruz!

Dijital projelerde bir çok yönetim alanı vardır fakat biz YouTube başta olmak üzere bir çok dijital yayın platformunda uzmanlaştık ve standartların üstüne çıktık.

Prodüksiyonunuzda her şey mükemmel olabilir fakat içeriğinizi pazara nasıl entegre edebileceğinizden emin değilseniz ya da bir planınız yoksa, işte şimdi kabusa hoş geldiniz.

Algoritmaların dünyasında yolunuzu bulabilmek için bu işi mesleği haline getirmiş insanlardan destek almalı ve tecrübelerinden istifade etmelisiniz. Yayıncılık stratejileri, reklam kampanyaları, video optimizasyonları, kitle yönetimi, kriz yönetimi, dijital konumlanma, YouTube/Google SEO ve daha bir çok teknik alanda çevrim içi video profesyonellerimiz ile yolunuzu aydınlatabiliriz.

Localize To Globalize – Çoklu Dilde Yayıncılık

 

Biz kendi ürettiğimiz içeriği farklı dillerde bir çok kültüre ulaştırma konusunda uzmanlaştık. Bu özelliğimizi kendimize saklamak yerine sizlerle paylaşmak istiyoruz! Localize To Globalize programımız kapsamında ister servis olarak hizmetlerimizden yararlanın, ister bizimle ortak olun ve milyonlara ulaşın.

Kendi imparatorluğunuzu kurarken ağımızdan faydalanın ve birlikte büyüyelim. Belirli dillerde açtığımız konsept kanallarımızda kendinize yer bulun ya da kanalınızın erişimini altyazı ve dublaj eklentileri ile farklı coğrafyalara taşıyın.ent Goes Here

Localize To Globalize – Kanallarımız ile Ortaklık

 

Biz içeriğin değerini bilen ve trafiğin önemini kavrayan bir ekibiz. Kendimiz de içerik üretiyoruz ve üretici için ne kadar değerli olduğunu yakından tecrübe ediyoruz. Harika işler ortayakoyuyorsunuz fakat daha yolun başındasınız, kitlenizi her geçen gün büyütüyorsunuz ama daha fazlasını hak ettiğinizi düşünüyorsunuz ya da ana dilinizde ürettiğiniz içeriğinizin farklı dillerde de karşılık bulabileceğini hissediyorsunuz.

Bir çok dilde özenle büyüttüğümüz çatı kanallarımızda içeriğinizi farklı coğrafyalardaki geniş kitlelere ücretsiz bir şekilde ulaştırabileceğiniz bir modeli kurduğumuz için çok mutluyuz! Ve sizleri de içerik havuzlarımıza bekliyoruz.

Localize To Globalize – Dünya Çapında Temsil

 

İçerik üreticileri/yayıncıları kendi coğrafyalarında dahi hukuksal, finansal ve stratejik engellerle karşılaşır ve yoğun üretim-yayın tempoları içerisinde işleri yürütmekte zorlanabilirler.

Bizler de farklı coğrafyalarda farklı şekillerde karşımıza çıkan bir çok dijital tabanlı sorunu çözebilmek için organizasyonumuzu geliştiriyoruz. Dünya çapındaki 13 lokal ofis ve 20’yi aşkın ortaklık ile tek merkezden yönetilen çok uluslu bir ağın imkanlarından faydalanmak isterseniz, kapımız sizlere de açık.